• Post category:Uncategorized
  • Reading time:8 mins read

Szkolenie dla członków Młodzieżowej Rady Gminy Czarnia oraz młodzieży z Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Czarni, Szkoła Podstawowa W Surowem.

✅W ramach realizacji zadania „Młodzież na PLUS !” w dniu 8 marca 2024 r. zostały zorganizowane szkolenia dla członków Młodzieżowej Rady Gminy Czarnia oraz młodzieży z Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w CzarniSzkoła Podstawowa W Surowem.
✅Wydarzenie miało na celu zwiększenie świadomości młodych ludzi na temat skutecznego radzenia sobie z trudnościami i konfliktami oraz umiejętności zarządzania własnym czasem i emocjami.
✅Zajęcia prowadziła Pani Natalia Boszczyk z Szkoła Dobrej Relacji, łącząca w swojej pracy doświadczenie z czterech profesji: psychologii, nauczania, trenerstwa i tutoringu/mentoringu.
✅Podczas warsztatów uczestnicy mieli okazję podzielić się swoimi doświadczeniami, nabyć praktyczne umiejętności i poznać nowe metody rozwiązywania problemów. Szkolenie miało na celu nie tylko przekazanie wiedzy, ale także wsparcie młodzieży w rozwoju osobistym oraz budowaniu pozytywnych relacji z innymi.
✅Szkolenie zostało bardzo pozytywnie ocenione przez uczestników, którzy wyrazili chęć uczestniczenia w podobnych wydarzeniach w przyszłości. Dzięki temu, młodzież zyskała nowe umiejętności i narzędzia, które pomogą im w radzeniu sobie z trudnościami i konfliktami w życiu codziennym.
 
Zadanie pn. „Młodzież na PLUS !” współfinansowano ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.