Pracownicy

Dyrektor

Ewelina Dylewska – Dercz
tel. (29) 772 70 84 wew. 211 lub 29 649 91 11
e-mail: dyrektor@cusczarnia.pl
pok. nr 19

Główny Księgowy
Karolina Chorążewicz
tel. (29) 772 70 84 wew. 212 lub 29 649 91 12
e-mail: ksiegowosc@cusczarnia.pl
pok. nr 14
 
Świadczenia rodzinne
Bartosz Pyśk
tel. (29) 772 70 84 wew. 214 lub 29 649 91 14
e-mail: swiadczeniarodzinne@cusczarnia.pl
pok. nr 5
 
Kierownik Klubów Senior+
Jadwiga Warych
tel. (29) 772 70 84 wew. 213 lub 29 649 91 13
e-mail: jwarych@cusczarnia.pl
pok. nr 1
 
Organizator Społeczności Lokalnej
Sebastian Suchodolski
tel. (29) 772 70 84 wew. 214 lub 29 649 91 14
e-mail: osl@cusczarnia.pl
pok. nr 5
 
Starszy Pracownik Socjalny
Agnieszka Żyra
Rejon: Brzozowy Kąt, Cupel, Czarnia, Michałowo, Rutkowo
tel. (29) 772 70 84 wew. 217 lub 29 649 91 17
e-mail: azyra@cusczarnia.pl
pok. nr 6
 
Pracownik Socjalny

Sylwia Gruszewska
Rejon: Surowe
tel. (29) 772 70 84 wew. 215 lub 29 649 91 15
e-mail: sgruszewska@cusczarnia.pl
pok. nr 6

Pracownik Socjalny

Małgorzata Zapadka
Rejon: Bandysie, Cyk, Długie
tel. (29) 772 70 84 wew. 216 lub 29 649 91 16
e-mail: mzapadka@cusczarnia.pl
pok. nr 6

Technik prac biurowych
Kinga Szydlik
e-mail: kszydlik@cusczarnia.pl
pok. nr 5
 
Koordynator indywidualnych planów usług społecznych
Monika Zyra
e-mail: m.zyra@cusczarnia.pl
pok. nr 6