Jasełka w Klubie Senior+

W dniu dzisiejszym po raz kolejny w Klubie Senior + w Długiem odbyło się wyjątkowe wydarzenie – uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej w Czarni wystawili przedstawienie jasełkowe. Wydarzenie było pełne emocji, które poruszyły serca zarówno najmłodszych jak i starszych.
 
Dzieci w pięknych strojach bożonarodzeniowych wcieliły się w postacie Maryi, Józefa, aniołów oraz innych związanych z narodzeniem Jezusa. Uczniowie odznaczyli się nie tylko wspaniałymi umiejętnościami aktorskimi, ale także pięknymi głosami podczas wspólnego śpiewania kolęd.
 
Po występie przyszedł czas na wspólny posiłek. Seniorzy mieli okazję porozmawiać z młodymi aktorami i podzielić się swoimi wspomnieniami z czasów ich dzieciństwa.
 
Było to dla nas wszystkich niezwykle ważne i wzruszające spotkanie, które z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci.
 
Chcielibyśmy serdecznie podziękować uczniom z Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Czarni na czele z Panią Dyrektor Małgorzatą Biedką oraz nauczycielom odpowiedzialnym za przygotowanie jasełek Pani Elżbiecie Rudzkiej oraz Pani Agnieszce Kiernozek, za Państwa zaangażowanie, talent i czas, który poświęcili.
 
To sprawiło, że dzień był pełen radości i energii.