• Post category:Uncategorized
  • Reading time:8 mins read

Mikołajki z CUS

W środę, 6 grudnia w ramach usług społecznej „Animacja lokalnej społeczności” została zorganizowana akcja społeczna pn.„ Mikołajki z CUS”. Polegała ona na odwiedzinach Mikołaja i jego wesołej drużyny w placówkach oświatowych i jednostkach samorządowych.
 
Był to doskonały sposób na stworzenie świątecznej atmosfery oraz zaangażowanie społeczności lokalnej w różnego rodzaju aktywności. Akcja polegała na organizowaniu spotkań z postacią Mikołaja we wszystkich jednostkach oświatowych znajdujących się na terenie Gminy Czarnia. Głównym celem akcji przede wszystkim sprawienie radości dzieciom oraz zapewnienie im niezapomnianych chwil związanych z okresem przedświątecznym. Tradycyjnie, nie zabrakło świątecznych piosenek oraz wierszyków. Te nagradzane były drobnym upominkiem. Uczniowie i przedszkolaki zapraszali Mikołaja do zdjęcia i przybijały z nim „piątki”.
 
Odwiedziny Mikołaja to wspaniała okazja do integracji uczniów oraz edukacji na temat tradycji bożonarodzeniowych.
Podczas akcji nie zapomnieliśmy również o pracownikach Urzędu Gmina Czarnia oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Czarni. Organizacja spotkań z Mikołajem była doskonałą okazję do promocji lokalnych działań kulturalnych i animacyjnych.
 
Serdecznie dziękujemy Wójtowi Gminy Czarnia – Panu Markowi Piórkowskiemu za ufundowanie łakoci dla uczestników akcji.
 
Dodatkowo w ramach akcji została przeprowadzona projekcja filmu świątecznego pn. „Dziadek do orzechów i cztery królestwa”.
W seansie uczestniczyło 20 osób. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym wyjątkowym dniu! Wasza obecność sprawiła, że to spotkanie było naprawdę wyjątkowe.
 
Serdeczne podziękowania dla każdego z Was, bo to dzięki Wam nasze wydarzenia nabierają kształtu i stają się niezapomnianymi chwilami. Życzymy Wam wszystkim dalszej radości i wspaniałego nastroju na zbliżające się święta!
 
Jeśli ktoś z Was przegapił projekcję, nie martwcie się!
 
Mamy nadzieję, że wkrótce pojawią się kolejne okazje do wspólnego spędzania czasu.
 
Bądźcie z nami i śledźcie naszą stronę, aby być na bieżąco!